Custom Segments

segments
Analizując Twoich użytkowników, jesteśmy w stanie stworzyć segmenty i grupy docelowe w oparciu o wspólne cechy behawioralne oraz mix danych ze źródeł typu 1st, 2nd i 3rd party.

Pierwszym krokiem jest Audience Report, czyli holistyczna analiza wszystkich informacji o użytkownikach i klientach Twojej witryny lub jakiejkolwiek innej strony internetowej jaką posiadasz np. e-commerce, portal czy blog. Na tej podstawie tworzymy profile użytkowników, a następnie przypisujemy je do wybranego segmentu w czasie, gdy zachowanie użytkownika charakteryzuje się większością cech profilu i wyróżnia się na tle innych działań. Nasza autorska technologia umożliwia wybór grupy docelowej użytkowników internetu, którzy najczęściej dokonają konwersji.

Celem profilowania i segmentacji jest zwiększenie sprzedaży poprzez maksymalizację konwersji na stronie. Działania te pozwalają również optymalizację kosztów działań reklamowych w sieci. Korzystając z profili i segmentów realizujemy kompleksowe kampanie reklamowe w celu uzyskania ruchu o wysokiej konwersji.

Sprawdź też pozostałe rozwiązania